Новини
Тържествено посрещане на ученици и учители от Чехия и Словакия по програма "Еразъм+"
Днес, 22.10.2024 г. нашето училище имаше честта да посрещне 6 учители и 12 ученици от Чехия и Словакия по програма „Еразъм+“. Тържественото посрещане започна по българска традиция с мед и хляб, което създаде топла и приятелска атмосфера.
Нашите ученици и учители се включиха активно в посрещането на гостите. Специален поздрав отправи нашата талантлива ученичка Василена Йорданова, която поздрави гостите с песен, последвана от химна на училището, изпят с гордост от всички присъстващи.
Г-жа Лалева, директор на училището, отправи приветствие към гостите, като им пожела приятни мигове в училището и Сандански и успешни съвместни проекти по програмата „Еразъм+“. Директорите на училищата от Чехия и Словакия също се включиха с поздрави към нашето училище, учениците и учителите. Те изразиха своята благодарност за топлото посрещане и подариха символични подаръци в знак на приятелство и сътрудничество.
Посещението по програма „Еразъм+“ е част от продължаващото партньорство на нашето училище с различни европейски училища, насочено към обмен на знания и културни традиции.
новини
още новини

Трети в областния етап на Националното състезание по БДП
Трети в областния етап на Националното състезание по БДП

Чуйте гласа на „Приказландия“
Гласовете на училището

Радиопредаване от деня на отворените врати
Гласовете на училището

Ден на отворените врати 2026
Моето първо училищно
приключение

Арена на знания и умения по БДП
Второ основно училище „Христо Смирненски“ се превърна в истинска арена на знания и умения по БДП

Спечелена 1 награда за „Радиопредаване“
Гласовете на училището

Интересни интервюта с известни личности от града
Гласовете на училището























