Благодарствена книга
Благодарствена книга
В чест на Деня на народните будители учениците от четвъртите класове на нашето училище създадоха „Благодарствена книга“ – вълнуващ израз на признателност към своите учители. В нея те споделиха искрени думи на уважение, благодарност и обич към хората, които всеки ден ги вдъхновяват да откриват света на знанието.
Днес тази книга оживява и в дигитален формат, за да може нейното послание да достигне до повече хора. Електронната версия е точно копие на оригинала – създадена с обич, съхранена с грижа и споделена с всички, които вярват в силата на знанието и доброто.
Инициативата е още един красив жест от страна на нашите ученици – знак на признание към съвременните будители, които с любов и всеотдайност продължават мисията на своите предшественици – да просвещават, възпитават и вдъхновяват младите хора.
Цитат от книгата:
„Благодарим, че ни учите не само на уроци, но и на доброта, приятелство и смелост!“ 💖
С дигитализирането на „Благодарствената книга“ училището прави крачка към съхраняването на доброто за бъдещите поколения и дава възможност повече хора да се докоснат до вдъхновяващите послания на децата.
С благодарност към всички ученици и учители, които поддържат жив духа на будителството.