Отлично представяне в областния кръг  по БДП

🚴‍♂️ Отлично представяне на Второ ОУ „Христо Смирненски“ в областния кръг на състезанието по БДП
С гордост споделяме, че учениците от Второ основно училище „Христо Смирненски“ – гр. Сандански се представиха достойно в областния етап на Националното състезание по безопасност на движението по пътищата (БДП), проведен в гр. Разлог.
В оспорвана надпревара с участието на отбори от цялата област, нашите ученици демонстрираха отлични знания, бързи реакции и умения за безопасно поведение на пътя.
🏆 С много старание, отборен дух и упоритост те завоюваха трето място в първа възрастова група (5.–8. клас) и заслужено се наредиха сред най-добрите в областта.
👏 Поздравления за нашите ученици за достойното представяне и показаните знания!
Благодарим им за усилията, отговорността и отличния екипен дух!
✨ Гордеем се с вас и ви пожелаваме още много успехи!

❤️ Пази себе си и другите.

новини

още новини