Новини

🏀 Гордеем се  с нашите баскетболни шампиони! 🏆

Изключително вълнение и гордост изпълват Второ основно училище „Христо Смирненски“! Отборът ни по баскетбол – момчета 5.–7. клас, с треньор г-н Кирил Филипов, завоюва ПЪРВО МЯСТО на Областните ученически игри – Благоевград 2025 г.!

С много усилия, отборен дух и спортен хъс нашите момчета показаха, че с постоянство, упоритост и силно желание за победа се постигат върхови резултати! 🏅

👏 Вълнението продължи и днес, когато на кратка, но тържествена церемония директорът на училището, г-жа Лалева, поздрави шампионите и им връчи грамота и сладка изненада – шоколад, като признание за техния успех и достойно представяне.

🎉 Поздравления още веднъж на отбора и техния треньор! Желаем ви още много победи, спортни емоции и нови върхове, които да покорите – на терена и извън него!

Браво, шампиони! Вие сте гордостта на нашето училище! 🙌🏀💙

новини

още новини