Новини

Честит 8 март!  Празник на любовта, признателността и малките големи жестове 🌸

В навечерието на 8 март нашето училище отбеляза Международния ден на жената  с вълнуващи инициативи, които изпълниха училището с топлина, красота и неподправени емоции.

❤️ Учениците от 1.А клас, с помощта на своите учителки г-жа Бойчева и г-жа Янкулова, превърнаха малкия физкултурен салон в сцена на обич и благодарност. С трогателни стихове, нежни песни, танци, сценка с поука, изпълнение на пиано и емоционален клип-изненада, те създадоха истински празничен спектакъл за най-скъпите жени – своите майки. Финалът бе особено вълнуващ – всяко дете подари червена роза, символ на безкрайната любов и уважение.

💌 Във 2.Б клас празникът дойде по… пощата! Децата създадоха красиви картички за своите майки, като използваха ръчно изработена хартия от рециклирани тетрадки и контролни. Лепенето на марки се превърна в истинско приключение, но резултатът – много усмивки, вълнение и сърдечни благодарности!

🕯️ Учениците от 2.Г клас пък изненадаха своите майки с ръчно изработени свещници, сътворени с обич и старание. Те рецитираха стихотворението на Биляна Дар, в което всяка майка откри себе си:

За тебе, Мамо, слаби са словата
и всички думи на света не стигат…
Благодаря ти, че те има, Мамо!

💐 А в навечерието на празника ученици от различни класове, заедно с ръководството на училището, поднесоха цветя на всички преподаватели – знак на уважение и признателност към труда и грижата, които всеки ден влагат в работата си.

🎀 8 март в нашето училище не е просто празник , а доказателство, че любовта, вниманието и малките жестове правят света по-красив.
Честит празник на всички майки! Бъдете обичани, ценени и усмихнати – днес и всеки ден! 🌷💖

новини

още новини