Новини
Носители сме на титлата “Най-активно учебно заведение на България за 2024”
Нашето училище с престижна награда в кампанията „Ден на спорта в училище“!
С радост и гордост споделяме, че нашето училище е сред тринадесетте наградени учебни заведения от общо 800 участници в националната кампания „Ден на спорта“, организирана от BG Бъди активен. Отличени сме в категория – “Малки градове” до 30 000 души население. Благодарение на активното участие и отдаденост, училището ни ще получи парична награда, която ще бъде вложена в закупуване на спортни стоки и пособия за часовете по физическо възпитание и спорт.
Това признание е доказателство за усилията ни да популяризираме здравословния начин на живот, активността и спорта сред учениците. Организацията на училищните събития се осъществи под ръководството на г-жа Снежана Николова и г-жа Мариела Сотирова, които вложиха много енергия, креативност и отдаденост. Благодарим на целия училищен екип, който със своята подкрепа и съдействие допринесе за постигането на този успех.
Тази награда е не само повод за гордост, но и стимул да продължим да насърчаваме движението и спорта като важна част от ежедневието на нашите деца. Заедно доказахме, че с екипна работа и желание за промяна можем да постигнем значими резултати.
Продължаваме напред – активни, целеустремени и вдъхновени!
Общувай! Спортувай! Живей!
новини
още новини

Трети в областния етап на Националното състезание по БДП
Трети в областния етап на Националното състезание по БДП




Арена на знания и умения по БДП
Второ основно училище „Христо Смирненски“ се превърна в истинска арена на знания и умения по БДП


Интересни интервюта с известни личности от града
Гласовете на училището























